Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 2011-es BME Egyetemi napokon...

A 2011-es BME Egyetemi napokon a Brooklyn Bounce koncerten kik csináltak fotókat (fényképezőgéppel történt még)?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 14:54
 1/3 A kérdező kommentje:

Ha olyan fotós oldalakat tudtok ami ezzel az egyetemmel foglalkozik és belinkelnétek azt megköszönném. nem biztos, hogy magánemberkék voltak "dromedár" fényképezőgéppel szerintem.


Én annak idején facebookon is végigkérdezősködtem, de vagy lusták voltak vagy nem ők készítettek fotót. Nekem ez fontos lenne!

2018. febr. 10. 14:56
 2/3 A kérdező kommentje:
Én már a netet is végigböngésztem 3x (kb. 1-1 óráig minden alkalommal) - de sajnos nem voltunk rajta.
2018. febr. 10. 14:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Még fizetnék is érte (ha nincs más mód), mert tényleg jól sikerültek. Szóval, ha van ismerősöd akinek meglehet...írj!
2018. febr. 10. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!