Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most jelentkezni akarok...

Ha most jelentkezni akarok nappali mesterképzésre, akkor nem dolgozhat teljes állásban sem, és diákmunkásként sem?

Figyelt kérdés
Tavaly végeztem az alapképzésen. Még nem dolgoztam. Most viszont indul mesterképzés ugyanazon az egyetemen is. Ha nappalis akarok lenni, akkor nem dolgozhatok nyáron sem, tudtommal. Viszont mivel most nem vagyok diák (nincs már diákigazolványom sem), akkor diákmunkát sem vállalhatok, ugye? Vagy megigényelhetek addig egy ideiglenes diákigazolványt?

2018. febr. 13. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozni természetesen dolgozhatsz.

Diákmunkát csak akkor vállalhatsz, ha újra lesz hallgatói jogviszonyod.

2018. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A Nemzeti Felsőoktatási Törvény szerint nappali munkarend mellett nem lehet dolgozni.


De akkor addig dolgozhatnék? (Tehát nyáron) És utána felmondok, majd járhatok nappalira, államilag támogatottként?

2018. febr. 13. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Hol van ez a törvény? Csak azért kérdezem, mert én (és még jó pár munkatársam) simán dolgoztam főállásban nappali munkarend mellett és senki nem panaszkodott.
2018. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!