Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki tanárit...

Van itt olyan, aki tanárit tanul, vagy tanult, de nem akar tanítani? Annak mi a célja, mire jó egy tanári diploma, ha nem tanítasz?

Figyelt kérdés
Tényleg érdekel, mert lehet én ilyen leszek. :D
2018. febr. 14. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Milyen kombós vagy?
2018. febr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Történelem-könyvtáron gondolkozok, mert így szerintem nyitva van a könyvtár világ is.
2018. febr. 14. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Egy töri tanári semmire nem jó szerintem.


Matek/angol/fizika/kémia tanár az amivel lehet keresni maszekba, de egy töri magántanárra nem hinném hogy akkora lenne a kereslet.

2018. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Középiskolások igenis keresnek történelem tanárokat emelt vagy közép érettségire való felkészítés céljából. Sajnos képtelenség végezni az anyaggal 4 év alatt, így néhányan különtanárhoz fordulnak, ha fontos nekik az adott tárgy. Én ismerek pár embert.

Könyvtárosnak könyvtári végzettség kell, szóval ehhez egy infós könyvtáros szakot kéne elvégezned.

Egyébként hirtelen levéltárra, múzeumra gondoltam, ahol el tudnál helyezkedni.

2018. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Mi végeztünk anno az anyaggal és kb 0 készüléssel középszinten 80%-ot teljesítettem.
2018. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elsősorban a könyvtárak világa érdekel, és ezért gondoltam, hogy könyvtárszakos tanár, csak arra jutottam, hogy pedagógus diplomával többre mennék, mert úgy iskolai könyvtárakban is dolgozhatnék.

Meg van egy könyvtáros ismerősöm, aki azt mondta, hogy aki "aki könyvtárra megy, az is 5 év, mert ha ""jól akar keresni"" akkor mester is kell"

Csak nagyon félek attól az 5 éves tanári képzéstől.

Kiestem az oktatásból munka miatt az az igazság, és elszoktam a tanulástól.

2018. febr. 17. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!