Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE-ÁKK Közigazgatás-szervező...

NKE-ÁKK Közigazgatás-szervező levelező képzésen milyen időpontokban vannak a konzultációk?

Figyelt kérdés

A másik kérdésem: jól értelmezem,hogy ha költségtérítésesre jelentkezem,akkor tőlem nem fognak munkaviszonyt,tanfolyami végzettséget stb. kérni?


Köszönöm!


2018. febr. 17. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A felvin meg találhatod, hogy nagyjából hogyan tervezik, de valószínű változik majd, én is oda jelentkeztem! :) Ha jól emlékszem minden héten lesz ugyan úgy hogy pár napra be kell menni pl úgy írták vagy hétköznapi napok 1-2, vagy hétvége , vagy mind2.. oda adtad be végül?
2018. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 amina931 válasza:
Levelezős első éves közig-szervező hallgató vagyok. Pénteken és szombaton van konzultáció, az első félévben számítani kell arra, hogy pénteken 1től este 7-8ig is bent kell ülni, szombaton pedig reggel8-tól este 8-ig. Legalábbis nekünk így volt, a második félév már kicsit lazábbra sikerült. És most igaz hogy nem kérnek számon a munka miatt, viszont kötelező a szakmai gyakorlat a levelezősöknek is, ami 2x 1 hónap, várhatóan a 2. és 4. félév elvégzése után.(augusztus-szeptember) Csak az válthatja ki munkával, aki olyan területen dolgozik.
2018. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 amina931 válasza:
Bocsi, azt kihagytam hogy kéthetente kell járni, nem hetente.
2018. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!