Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már rakattam a diákigazolvá...

Ha már rakattam a diákigazolványomra matricát, de holnap passzíválom a félévemet, akkor visszaveszik?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, sokan csinálják így.
2018. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy sikerült? De amúgy nem veszik vissza.
2018. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A héten már megkezdődött a félév, aztán bementem az irodába, hogy raknának-e matricát? Aztán raktak rá. De átmegyek másik szakra szeptembertől, ezért teljesen felesleges járnom, úgy sem érek vele semmit, aztán meggyőztem a szüleimet is, hogy inkább kérem magamat passzívra, így nem fogynak az állami féléveim sem. Igaz ezért az egy hétért nem vesznek el egy félévet?
2018. febr. 18. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Komolyan? Ilyet sokan csinálnak? :D
2018. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, sokan.

De rengeteg ilyen praktika van az egyetemen, akár plusz pénzre van szükséged, több hiányzás, meg minden hülyeségre. Csak ezt nem reklámozzuk, mivel akkor túl sokan játszák ki a rendszert és akkor már tenni fognak ellene. :D

Meg igazából szóba sem jön egy átlagosabb diákkal való beszédkor.

2018. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó ezt tudni. :D #4-es vagyok (amúgy szintén egyetemista, ezért furcsáltam)
2018. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!