Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha passzív félévet akarok, de...

Ha passzív félévet akarok, de már lejárt a regisztrációs időszak, akkor hogyn oldhatom meg?

Figyelt kérdés
Muszáj bemenni a tanulmányi osztályra vagy írjak e-mailt?
2018. febr. 20. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem aktiváltad a féléved, automatikusan passzívra kerültél
2018. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha aktív félévre jelentkeztél be, és utólagosan akarsz passziváltatni, akkor bizony le kell adnod egy kérvényt, amihez be kell fáradnod a tanulmányisokhoz. Nehogy már ez nehézséget okozzon, basszus. Ha meg ágyhoz vagy kötve mondjuk, és ezért passziváltatsz, de te nem tudod elintézni, akkor küldj be valakit egy meghatalmazással. E-mail írogatással nem mész semmire, akárki megírhatna a nevedben egy e-mailt.
2018. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn leestem a lépcsőn és öt hetet feküdnöm kell, ennyi hiányzás sajnos a gyakorlatok és szemináriumok szempontjából megengedhetetlen. Sikerült elintézni, csak azért tettem fel a kérdést, mert még soha nem voltam passzív féléven és most sem szerettem volna, de ez tűnik az egyetlen megoldásnak.
2018. febr. 21. 08:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egyéni tanrend kérvényezése nem opció?
2018. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!