Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » József Attila szóbeli milyen?...

József Attila szóbeli milyen? Jövő héten lesz, izgulok.

Figyelt kérdés

Aki túlvan rajta segítsen lsz!

4+1-es angol NYEK. Szóbelin jó fejek a tanárok? Vagy szivatnak?

Mi a jobb, ha bemegy a szülő, vagy ha nem. Anya jönne, de nem tudom jó-e.



2018. febr. 21. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár én 4 éve már, hogy szóbeliztem, de az biztos, hogy a tanárok nem voltak szivatósak. Engem anyu elkísért. A folyóson megvárt és kész. Ha neked az segít, hogy anyukád megy veled, akkor szerintem nyugodtan kérd meg. :) Pár nyugtató szó mindig jól tud esni az embernek.
2018. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly voltam (és fel is vettek ;-)). Szóval; nagyon rendesek. Két tanár és két diák volt bent. Magamról kérdeztek indításként, majd a tételről. Végig mosolyogtak, bólogattak, helyeseltek. Anyukádat megkérik, hogy az ajtó előtt várjon, nem kell hidd el, hogy bemenjen. Szorítok minden felvételizőnek. Átérzem a helyzetetek. ;-)Ha kell még infó, írj!
2018. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ma voltam. :D A bizottság nagyon jófej volt és kedves, 3 tanárból és 2 diákból állt. Ugye én bioszból is szóbeliztem, ezért arra készültem. Örültem hogy a tételek 80%-a az ember szervezetéről szól mivel azt értem és szeretem is. Ezt el is mondtam még az elején nekik hogy emiatt kedvelem a bioszt mert fontosnak tartom hogy tudjuk mi folyik bennünk. Erre mit húzok???? Az élőlények és környezetük közötti kapcsolatot...azt hittem beszarok. De szerencsére mivel tudták hogy engem az ember érdekel jobban és azt szeretem ezért mondták is hogy szegény meg minden, és rengeteget próbáltak segíteni. Ezen kívűl húzni kellett egy képet és egy szöveget. A képen egy állat volt és mesélni kellet hogy milyen csoportba tartozik meg ilyenek. Ez egyszerű volt, nem kérdezték ki túl részletesen elég ha az alapokat tudod. A szövegértés szerintem jó volt, elkellett mondanod a véleményed róla meg idegen szavak jelentését kellett kifejteni(volt egy szó emiröl fogalmam nem volt ezért azt mondtam hogy ami szerintem lehet, és kiderült hogy jól írtam körül, bár nem pontosan de azt is elfogadták) Rólam elég keveset beszélünk de mondjuk nem is tartom annyira fontosnak ezt, mivel úgy is mindenki csak jó tulajdonságokat mond magáról ezért inkább csak azt kérdezték hogy mi a hobbim vagy hogy milyen irányban képzelem magam.

A lényeg hogy ne izgulj, menni fog!

Remélem tudtam segíteni :)

2018. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia No.3!

Köszi szépen az infokat!

A két diákot úgy kell ésteni, hogy ők is a bizottságban ülnek, vagy még plussz két felelős diák van benn?

Milyen állatos képet húztál a rendszertanhoz?

Köszi!

2018. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ők is a bizottság része. A személyes beszélgetésnél ők is tehettek fel kérdéseket, és átnézték az idei füzeteimet.

A képen egy gyík volt amit húztam, szóval a hüllőkről kellett beszéljek.

2018. febr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!