Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek 82 pontos írásbeli...

Szerintetek 82 pontos írásbelivel, max. Hozott ponttal biztosra vehetem, hogy felvesznek a Karinthy angol-magyar kéttannyelvűbe?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl beszédes típus, félek a szóbelitől. Azt hallottam, hogy ennyi ponttal már biztos bekerülök, mert a tanárok, ha látják milyen magas az írásbeli pontom, akkor jobban felpontoznak majd szóbelin.

2018. febr. 23. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel matekon kpnkrét feladatokat kell megoldani így ott nem a beszédesség számít, hanem hogy tudod vagy sem. Előtte van idö kidolgozni, utána csak ismerteted.

Magyaron kell verset elemezni meg témáról beszélni, hát itt nem tudom mennyire po toznak fel vagy le, de kb 36 pont kell neked a felvételhhez, ha jó a matekod akkor ennyit csa összeszedsz. A Karinthyban nem kell csevegni, szigorú tárgyi felvételi van szóbelin is.

2018. febr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem igaz az, hogy egyfolytában kb. 15 percig beszélni kell az adott témáról, amit feldobnak? Azt mondták nagyon nézik a beszédkészséget.
2018. febr. 24. 08:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Össze kell még gyűjtened majdnem 40 pontot. Nem foglalkoznak azzal, hogy milyen írásbelit írtál, mert akiket behívnak, mind jót írtak.
2018. febr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Angol-magyar kéttanra hány ponttól vesznek fel?
2018. márc. 1. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Tavaly 168 pont kellett
2018. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ennyi volt az utolsónak?
2018. márc. 1. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi.
2018. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A sima emelt angolon hány pontos volt az utolsó?
2018. márc. 1. 22:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem igaz, hogy szigoru targyi felveteli van. Az szamit, hogy mennyire tudsz kommunikalni, gondolkodni, mennyire vagy kompetens.
2018. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!