Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai szóbelin mit...

Középiskolai szóbelin mit kezd a tanár a beírással?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy szaktanárit,mert nem sorakoztam,és ,,a házirendet tudatosan megszegtem".Ez szerdán történt,és ma 1.órában beírt a tanár.Ezután 3.szünetben nem mentünk ki az udvarra,ami ugye kötelező általánosban,és az ofőnk már amúgy is mondta,hogy érik a fél osztálynak az ofői,és ez volt az utolsó húzásunk,hétfőn lehet beír.Nyolc év alatt ez volt az első beírásom.Jövő hét csütörtökön megyek szóbelizni.Ötös tanuló vagyok,egész jó felvételim lett,de az a szaktanári(meg lehet még egy ofői) nem vet jó fényt.Ilyenkor a szóbeliért járt pontokból vonnak le, hátrébb kerülök a rangsorban,vagy ez csak akkor veszik figyelembe,ha valakivel egyenlő pontot értem el,és őt előbb felveszik,mint engem?

2018. febr. 23. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez marhára nem érdekel senkit sem.
2018. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nem vet rád jó fényt. Viszont azt látják, hogy kb egy időpontban kaptad őket. Nyílván nem lehetsz akkora gengeszter, ha eddig sosem volt még nyolcadikban, most meg kaptál egyet-kettőt. Amúgy meg a tájékoztatódban benne van a magatartás jegyed. Ha látják, hogy 5-ös vagy, akkor senkit nem fog érdekelni, hogy van-e figyelmeztetésed. Viszont az lehetséges, hogy emiatta másikat veszik fel előbb, pl ugyanannyi pontszámnál. De persze ez függ az adott iskolától is és hogy milyen gyerekek jelentkeznek oda.
2018. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is kaptam pont ugyanezért. Az egész osztály osztályfőnöki figyelmeztetést kapott, mert nem mentünk le a szünetben. :D Mondjuk én akkortájt nem szóbeliztem, de kétlem, hogy ez nagyon durva kihágás lenne. Mindenki rosszalkodik, az is, akiről nem is hinnénk, szóval szerintem nem lesz belőle problémád, de, ha nagyon zavar, akkor kérdezz rá egy tanárnál. Ők azért tájékozottabbak, mint én. Nem most voltam általánosban, szóval tisztán nem tudom, hogyan is működnek a dolgok mostanság. :)
2018. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!