Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne esélyem a Kölcsey...

Lenne esélyem a Kölcsey Ferenc Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Az írásbelim 63 pont lett ( eléggé elrontottam) az átlagom pedig 4.48~4.5. Lenne esélyem bármelyik szakára?

2018. febr. 23. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyíregyháza? Budapest?
2018. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Framcia kéttanra van több esélyed.
2018. febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Budapest
2018. febr. 24. 08:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem. Ennyire rossz lenne az a francia kéttannyelvű?
2018. febr. 24. 08:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 65 pontos felvételim lett,4,7 voltam és max.volt a szóbelim a Kölcseyben. Most nulladikos vagyok a magyar-francia kéttanon. Sokat kell tanulni,mivel a törit,a matekot és a földrajzot is franciául tanuljuk. Azt nem mondanám,hogy rossz ez a szak. Ha nem f8gyelsz órán,akkor nagyon lemaradsz.Feszített a tempó.
2018. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért lenbe rossz a francia kéttannyelvű? Két osztály indul mindig így kevesebb ponttal be lehet jutni. Tavaly 152 ponttal be lehetett jutni. Az sem kevés azért. Az angolos tagozatokra tavaly 160-164 pont kellett.
2018. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó az angol nyelvtanítás a Kölcseyben? A második nyelvet is jól megtanítják?
2018. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A második nyelvet max.középfokon éred el. De ez minden Gimiben így van. Én a magyar-francia kéttanra járok,angol középfokkal érkeztem nulladikba. Reméltem,ha második nyelvnek az angolt választom,akkor Gimi végére elérem a felsőfokot. Hát sajnos ez nem így van. :-(
2018. márc. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ettől tartottam, hogyha francia kéttanra mennék, nem tesznek be egyértelműen második nyelvre angolra. Pedig nekem az angol nagyon fontos, mert most már elég jól megy. Felhívtuk a tanulmányi osztályt is a Kölcseyben konkrétan ezzel a kérdéssel, de nagyon mellébeszéltek. Ezek szerint téged se angolra tettek be?
2018. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A második nyelvet te választod az adott nyelvek közül. Nálunk angol,német,olasz és orosz nyelvek közül lehetett választani.
2018. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!