Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győrbe vagy Szegedbe menjek...

Győrbe vagy Szegedbe menjek egyetemre?

Figyelt kérdés

A mérnökinformatikus szakról lenne szó.Melyik városba minőségibb az oktatás ?


Igazából valamilyen szinten Szeged felé húz a szívem,mivel nevesebb egyetem és a város is szebb,de Győrben meg több cég van..:/



2018. febr. 23. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Menjél Szegedbe, de Győrral sem jársz rosszül.
2018. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ne a városban levő cégek alapján válassz. Amúgy sem valószínű, hogy ott dolgoznál örökké. Én is itt vagyok Szegeden mesteren és nem a közelben dolgozom...
2018. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha valahová már húz a szíved, akkor a kérdés el van döntve. :D


De szerintem mérlegeld azt, melyik a nagyobb város (ami itt Szeged), mert a nagyobb város, nagyobb lehetőség. Plusz ugyebár a szórakozás, kikapcsolódás is több lehet egy nagyvárosban, mint egy megyei jogú városban.

2018. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
67%
Szegedet ajánlom. Európai szinten is erős egyetem, nem Magyarországon.
2018. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem egyértelműen Szegedre. Szebb város, nevesebb, színvonalasabb egyetem, a konkrét képzés minőségében nem hiszem, hogy túl nagy eltérés lehet. Az lényegtelen, hogy hol van több cég, hisz közel sem biztos, hogy abban a városban fogsz majd dolgozni, ahol az egyetemet elvégezted.

Továbbá ha egyetemre akarsz menni, szerintem illene megtanulni helyesen írni. *Szegedre *városban

2018. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Úgy néz ki akkor marad Szeged.
2018. febr. 23. 20:05
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Te tökfilkó ennyi gondom lenne mint neked,nem a gyakorin kérdezgetnék...Főleg nem úgy hogy elárultad a kérdésben,hogy Szeged jobban bejön.Már leírtam egyszer KÖZMUNKA zsamó zsazsé :D
2018. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagy fejtörés...kapsz egy tanácsot ingyen.Magyarországon két városban van jó képzés az egyetemen Debrecen az egyik Szeged a másik,ennyi.A többi nem zsamó zsazsé :D
2018. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Az a jó hogy anyud meg apud fizeti neked az egyetemet,és úgyis elmész külföldre te kis te...Ez a jó a gyakorikban hogy hiába köszönte meg még itt el lehet zsamózni a posztja alatt te felső tízezer igényes bizonytalan fia te
2018. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Tanács 2: Régen én is használtam ezt a gyakorit de hiába írtam le normálisan a kérdésemet csak trollok jöttek.Pár éve még jó volt ez az oldal,de idejárnak a külföldön élő magyarok olyat kérdezni ami egyszerű mint a pofon,csak ők unatkoznak...Ez már nem jó oldal itt komoly válaszokat ne várj...Na mindegy Helló.Hagylak hátha te nem lépsz le és itthon fogsz dolgozni.
2018. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!