Franklyn28 kérdése:

Gundel vagy Dobos?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Minden érdekel ennek a két sulinak (vagy ha tudtok jobbat, ne tartsátok üagatokban azt se!:) ) az okj-s képzéséről, de leginkább az, hogy mennyi volt a gyakorlat és, hogy számít e a kapott papír vármit is... szóval, hogy megéri-e valamelyik is?

Köszi:)



2018. febr. 24. 11:55
 1/3 anonim válasza:
Hát igazából én most vagyok nyolcadikos, és szóba jött a Gundel és csak a névvel kapcsolatban nekem anya azt mondta hogy sokat számít és a Gundel a legnevesebb
2018. febr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Gundelnek csak a neve jó! Nem tudom hogy sikerült fenntartania, de NE MENJ ODA! Nagyon rosszak a tanárok, szarul tanítanak és utálják a gyerekeket! Ha már mindenképpen vendéglátós suliba akarsz menni akkor a Dobos! Az összes osztálytársam aki volt olyan okos hogy elment a suliból az azt mondta, hogy 1000x jobb most nekik. Legtöbben közülük a Dobosba mentek (mert 2. nyelv nélkül nem lehet máshova) és nekik is a "lelki megváltás"t jelentette
2018. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A dobos! 😍
2018. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!