Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az alábbi...

Szilvi.25 kérdése:

Mi a véleményetek az alábbi iskolákról? - Nagy László Gimnázium XX. - Szinyei Merse Pál Gimnázium - Ady Endre Gimnázium XIII.

Figyelt kérdés
Mindenhol az angol NYEK-es és az általános része érdekel

2018. febr. 24. 13:03
 1/3 anonim válasza:
Csak a Nagy Lászlóról tudok véleményt írni.Semiképpen sem ájánlom azt az iskolát.Nyolc évig jártam oda szóval tudom mik mennek ott.Nem színvonalas iskola és ha továbbakarsz tanulni jó állást akarsz akkor felejsd el!!A tanárok fele idős és nem tud tanítani.Vagy leszrnak és nem tanítanak semmit vagy úgy hogy abban nincs köszönet.A diákok 90% tajtparaszt neveletlen mintha egy állatkertben lennél.Az iskola undorító az ablakok tönkeremntek egy év alatt.Folyamatosan folyt a szar és a pisi a folyosókon.A nyelvi tagozaton pont maradt ismerősöm nagyon megbánta hogy ott maradt rengetegszer hiányzik a tanár.Szóval semmiképp sem ajánlom.Sok sikert.
2018. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Nagy Laciról én sem hallottam jókat.Régen jó suli volt de mára sajnos nem az. Sztem Szinyei színvonalasabb. Én azt választanám.
2018. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár gondolom már mindegy, azért leírom hátha valaki még idetalál:

Azért a Nagy László se egy világi sz*r iskola. Tény, vannak hibái, de a nyek tagozat általában teljesen normális. (Én is oda járok, 3. éve, és általánosban is itt voltam) viszonylag kevés pénzből gazdálkodik ahogy elnézem, de szerintem kezd jobb lenni. Csőtörés bárhol megeshet, igen nálunk is volt, mikor hugyszag volt a folyosón, de istenem, nem ez a megszokott, mindennapi.

Tény az is, vannak segg tanárok, bár hála istennek, akik engem tanítanak teljesen normálisak (többnyire) és kedvesek.

2018. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!