Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kossuth Lajos Két Tanítási...

Szilvi.25 kérdése:

Kossuth Lajos Két Tanítási nyelvű Műszaki Szakgimnázium vagy Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnázium jobb Csepelen?

Figyelt kérdés

Kossuth- NYEK közlekedésgépészet 5 év vagy

Vásárhelyi- közlekedés, szállítmányozás, logisztika 4 év



#szakközépiskola #Kossuth #Kossuth Lajos #szakgimnázium #Kossuth-csepel #Kossuth Lajos műszaki
2018. febr. 24. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Volt vásárhelyisként én azt mondom, hogy a VP a mindenem. Én szerettem oda járni.


Igazság szerint Neked kéne eldöntened, hogy közlekedésgépészetet vagy logisztikát szeretnél tanulni. A nyek mellett annyi szól, hogy ma nyelvvizsga nélkül már szinte lehetetlen elhelyezkedni fiatalként.

2018. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Vásárhelyire!
2018. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább Kossuth, kereskedelmivel nem viszed sok mindenre. Olyan szakmát keress, ahova kevesen mennek, vagy ha esetleg sokan mennek akkor 90 százalékuk nem kitartó. Tehát autószerelőként akárhol azonnal találsz munkát, alapbér kb 200 ezer forint, repülőszerelőként akármikor találsz munkát (mert hiányszakma) alapbér 450 ezer (gyakornokként), logisztikusként változó, arra én nem mennék.
2018. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ide járok a Kossuthba, nyek be, közlekedésgépészetre, és szerintem megéri idejönnöd. Jófejek a tanárok jó része, jól felszerelt a suli, támogatva van a Lufthansatól, allandóan van valami érdekes program, pl Kossuth napon nagyon sok program volt, pl hoztak be a tűzoltók autót, felgyújtották és eloltották, a lépcsőház és tornaterem most volt felújítva, van egy komplett hangár a sulihoz hajtóművekkel, kisebb nagyobb repülőkkel és helikopterekkel (van egy mig-21 es, hidraulika és áramkörök meg elvileg a hajtómű is működik benne) stb stb, és jó a gólyatábor, ha jössz ne hagyd ki, de próbálj keresni olyan embereket, akik az osztálytársaid lesznek, mert én itt rontottam el.
2018. márc. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy végül is saját tapasztalat alapján nyert a Kossuth. A Vásárhelyi nagyon-nagyon nem jött be. (szóbelin látottak hallottak, érzés alapján).
2018. máj. 1. 11:17
 6/8 anonim válasza:
Aktuális vélemény?továbbtanulás előtt állunk-még tanácstalanul
2019. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aktuálisan is a Kossuth. Nyek első év: heti 19 angol óra. Több tanárral, köztük volt anyanyelvi is.
2019. szept. 13. 06:00
 8/8 anonim válasza:
autós szakot nézegetjük, arról valami vélemény?esetleg ismerős által...Milyen a suli mint környezet,milyen a diákok összetétele? stb..Én abból tudok kiindulni,hogy csak Szakgimnázium és nincs Szakközép része,talán e miatt nem annyira zűrösek a diákok.Na meg majd a nyílt napok/de az ugye csak egy dolog/
2019. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!