Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Karinthy 4 éves emelt...

A Karinthy 4 éves emelt angoljára hány ponttal jutott be a legutolsó tavaly?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én voltam az utolsó. Elrontottam az írásbelit, sajnos csak 91 pontos lett, a vitt jegyeim között volt egy 4-es. Nagy mázli, hogy bekerültem.
2018. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bogi11 ***** válasza:

Az ideiglenesről a 181. került be legutoljára.Kizárt, hogy 91 pontos központi kellett volna ehhez a helyezéshez.

110 pont volt a szóbelire behívás határa, ami max vitt 50 pont mellett 60 pontos központit jelent. Persze ehhez jön még a szóbeli, ami szintén max.50 pont.

2018. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is túl humoros az első válaszoló. 158-160 ponttól már be lehet jutni? Jól tudom?
2018. febr. 24. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy német kéttanra 161 pont angol kéttanra 168 pont kellett tavaly Emelt angolt a kettő közé tippelem, a tavalyi ideiglenes rangsorban lévő hely alapján. Az hogy 110 ponttól behívnak ezért van, max szóbelivel lehet kb bejutni azzal németre. De ez az a suli ahol szinte lehetetlen maxot szóbelizni, szóval ez csak elvi esély.
2018. febr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!