Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újbudai Széchenyi István...

Újbudai Széchenyi István Gimnáziumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elsősorban a suliba járó diákok véleménye érdekelne. Én most jelentkeztem, a nyekes osztályba szeretnék bekerülni. Tegnap voltam szóbelizni és nagyon kellemes tapasztalataim vannak. :)

Milyen a légkör a suliban? Milyen az osztályközösség? A tanárok? A továbbtanulási lehetőségek? Minden érdekel, amit szeretnétek elmondani... :)



2018. febr. 25. 10:18
 1/6 anonim válasza:
Szia! Én is oda szeretnék bekerülni csak művészeti szakra! Én voltam nyilt napon és szóbeli is és nagyon megtetszett a suli, a tanárok akikkel találkoztam jo fejnek tűntek és az igazgato is szimpatikus volt! Aztán olvasgattam rola véleményeket és kicsit elbizonytalanodtam. Instagramon találtam egy lányt aki odajár és ráirtam. Nagyon jokat mesélt a suliról azt mondta hogy a tanárok nagy része jo de persze van egy-két kivétel és, hogy mivel viszonylag kicsi suli ezért jo a közösség is. Egyébként, ha gondolod irj rám, még az is lehet, hogy évfolyam társak leszünk :)
2018. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Én bioszra jelentkeztem és szintén jó tapasztalataim vannak. Felvettek a gimibe?
2018. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, felvettek az angol tagozatra :)
2018. ápr. 25. 06:07
 4/6 anonim válasza:
Sziaaa. Hat en egy eve jarok ide, jovore leszek tizedikes. Uristen en nagyon nagyon imadom a sulit. Amikor felvettek nem akartam idejonni de vegul kicsit se bantam meg hogy ide vettek fel. A kozosseg irtozatosan jo, a sulin belul MINDENKI MINDENKIVEL joban van, segitokeszek kedvesek aranyosak es van par nagyon nagy forma, (suli menoi). Tanarok is persze nagyon aranyosak, csak van par eleg szigoru es rossz tanar, es olyan is van aki semmit nem tanit szoval ha abbol a targybol leakarsz erettsegizni muszaj jarnod kulon tanarhoz.. egyebkent tenyleg nagyon joo en nagyon imadom, osztalytarsaimban is kellemesen csalodtam. Golyatabort is imadtam uristen... egyebkent DOK-os vagyok, ugyhogy valoszinu ott leszek abban a golyataborban ahol te is😂❤ hat ennyi nagyjabool de nyugodtan ram irhatsz es meselek reszletesen errol vagy ha barmi kerdesed van irj nyugodtaan❤
2018. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Idén ide szeretnék jelentkezni, esetleg aki ide jár rá írhatok?! :D
2018. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Hány ponttal juthatok be a művészeti, általános vagy az angol szakra vajon? Aki bejutott ezek közül valamelyikbe, hány pontja volt?

Köszi

2019. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!