Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni?

Van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

80 pontos központival, 50 hozott ponttal jelentkeztem a budapesti Leöveybe Klára Gimnáziumba. Mivel pont 130 pontom van,így mentességet kaptam a szóbeli alól. Így most 155 pontom van a 175-ből.

Szerintetek van esélyem bekerülni?



2018. febr. 25. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dicsekedni jöttél?
2018. febr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úristen ilyen kevés ponttal tuti nem vesznek fel.
2018. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod,hogy fel fognak venni...ha tenyleg nem tudod,akkor csodalkozom hogy irtal ennyi pontot🤦🏻
2018. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Pont hogy nem dicsekedni jöttem.

Azért kérdeztem mert a Leövey weboldalán olvastam, hogy attól még, hogy valaki mentesül a szóbeli alól nem azt jelenti, hogy automatikusan bekerült az iskolába.

Én tényleg komolyan kérdeztem erre mindenki nekem esik.

Azért kérdeztem mert nem akarom elbízni magam, hogy mostmár minden ok és mindegy, hogy hogyan szóbelizek a többi megjelölt suliban, mert az álomiskolába bekerültem.

Szerintem is tiszta hülye vagyok és nem tudom hogy mertem ilyet kérdezni.

2018. febr. 25. 16:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Figyelj. Gyakorlatiasan gondold végig.

Több pontod van mint bárkinek, akiket behívtak szóbelizni. Akik szóbeliznek azon a szakon amit megjelöltél, még ha maximum pontot is érnek el a szóbelin, mögötted lesznek a listán.

Tehát: csak azokkal vagy versenyben, akiket nem hívtak be a mentesség miatt szóbelizni, Ők viszont nem tudjuk hány pontot visznek.

De mivel statisztikailag minden évben bőven kerülnek be azok közül, akik szóbeliznek is, valószínű akik mentességet kaptak, sokan nem első helyre írták be ezt a sulit.

Ha a pontjaidat nézzük az előző évek statisztikáit nézve: bőven benn vagy. Átlag 60 írásbelivel (is) kerülnek be.

2018. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztos hogy felvesznek.

Viszont én 80 pontos központival és 50 hozott ponttal sokkal jobb iskolákba is bekerülhetnél.

Kár ezt a sok pontot a Leöveybe elpazarolnod. Nem olyan jó iskola. Van akit 60 ponttal is felvesznek. Én a helyedben átgondolnám, és valami erősebb iskolát keresnék.

2018. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy uj iskolát nem írhat be, csak a sorrenden változtathat...
2018. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!Leöveyben biztos bennt vagy. Én is azt mondom, mint már ezt leírták, hogy helyedben jobb iskolát választanék.

Ha nekem lenne ennyi pontom..:( grat amúgy, szép pontszám

2018. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még milyen iskolákat jelöltél meg?
2018. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztosan bekerülsz:) és attól még, hogy vannak gyengébb eredménnyel felvettek is, ez még nem lesz egy sz.r iskola. Leöveys vagyok, nem egy ember jött ide 75 pont feletti központival (főleg az erősebb tagozatokra) és egyáltalán nem érzik itt rosszul magukat. Tanulni meg kell nekik is, akárcsak azoknak, akik 60 pontot írtak.

Egyébként gratulálok, ügyes lehetsz!

2018. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!