Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matekszakos angolszakos...

Matekszakos angolszakos tanárok minek bohóckodnak egy nevesincs alapítványi iskolában nevetséges bérezésért és tűrik el a csalásokat?

Figyelt kérdés

A kérdésem az hogy ha hatalmas tanárhiány van állítólag ezen belül is kiemelten nagy a hiány reálszakosokból ld matek és nyelvszakosból főleg angol, akkor egy matektanár, egy angoltanár minek bohóckodik egy nevesincs alapítványi iskolában röhejes bérért?

Bőven a tanári bértábla alatt kapnak, de még azt se fizetik ki nekik, levonnak zsebre tesznek az igazgatóék.... ezt miért viseli el a hatalmas tanárhiány idején egy keresett szakos tanár???

Miért tűri el az angoltanár pl hogy tart 26 órát/hét és nem fizetnek ki csak 20-at belőle? És morog hogy már megint megloptak vagyis tudatában van a csalásnak de eszébe nem jut elmenni....

Ezek a jelenségek miért vannak?


Ezt valaki mondja már el nekem!!


2018. febr. 25. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Magyarország az EU 2. legkorruptabb állama, ez itt teljesen természetes. Ebben a 40 év kommunizmus is kivette a részét, nagyon jól rá vagyunk hangolódva.
2018. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

"Ebben a 40 év kommunizmus is kivette a részét, "


lehet mondasz valamit mert az egyik tanár ezek közül bizony nem egy mai darab.

Na de a másik 30-as hol élt az még az átkosban.... nem is élt.

2018. febr. 25. 18:48
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

A nyelvtanár hol reálszakos? :D


Amúgy meg neked ez valami függőség hogy folyton az alapítványi iskolákat szidd? Mert nem tudom ez már hányadik ilyen kérdésed hogy az alapítványi iskola igazgatója nyúlja a pénzt és a szegény nyelvszakos tanár meg elviseli. Meglepő hogy most nem úgy írod, hogy ilyen iskolában tanítasz. Elég volt a sok "akkor keress más iskolát szerencsétlen" hozzászólás és most azért nem adod ki magad tanárnak?

2018. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Meglepő hogy most nem úgy írod, hogy ilyen iskolában tanítasz. "


Ha már ennyire rám, vagy kíváncsi eltaláltad (félig) én egy ilyen iskolában VAGYOK most is de nem vagyok tanár.

Egy iskolában azért nem csak tanár van, van admin technikai sőt pnms munkát segítő személy is.

ha már annyira okos vagy nem kell elmagyarázzam a pnms mit jelent ugye?


És attól hogy nem vagyok tanár még látom és tudom mi zajlik itt.

2018. febr. 25. 18:53
 6/16 A kérdező kommentje:

"és a szegény nyelvszakos tanár meg elviseli"


Az is, meg az összes többi tanár is.

Csak míg egy magyar-néprajz szakost még meg is értek hogy tűri (mert az nem kell sehova) de egy matek meg egy angol???


Két kézzel kapna utánuk ezer iskola!

És Bp-en vagyunk!

Mit szarakodnak egy ilyen trágyadombon?

2018. febr. 25. 18:54
 7/16 A kérdező kommentje:

Fölösleges idézgetni.

Ez van.

2018. febr. 25. 18:55
 8/16 A kérdező kommentje:

" az alapítványi iskolákat szidd"


megjártam már 5-öt.Mind egy trágyadomb volt egy pénzmosoda mindegyik egy csalószemét hely volt, lámpavasra való igazgatóval.

2018. febr. 25. 18:56
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Akkor menj máshova dolgozni. Ha nem is érint téged személyesen mit rugózol ezen? Ha meg érint akkor menj állami iskolába az alapítványi helyett. Azért idézgettem hogy másnak is leessen hogy értelmetlen neked bármit írni.
2018. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy basszus kérdezd meg akkor az ott tanító tanároktól, ha ez ennyire nem fér az agyadba.
2018. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!