Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tóth Árpád Gimnáziumba járok?...

Tóth Árpád Gimnáziumba járok? Szerintetek melyik érné meg jobban? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ma a TÁG kitette az ideiglenes rangsort. Magyar-töri szakon és matek-fizika szakon is bent vagyok az osztálylétszámban. A problémám pedig az, hogy soha nem tudtam eldönteni, hogy reál vagy humán beállítottságú vagyok-e, mert mind a kettő iránt érdeklődöm és szeretem. És most még meg tudom változtatni a sorrendet. Szerintetek melyik szak éri meg jobban a TÁG-ban?

2018. febr. 26. 14:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A megszólítást elírtam, javítom:

Debreceni Tóth Árpád Gimnáziumba járók!

2018. febr. 26. 14:46
 2/11 PioDVD ***** válasza:

Megérni valószínűleg a mat-fiz éri meg jobban, de neked kell dönteni. :) Már ha a megéri alatt a későbbi könnyebb elhelyezkedést, fizetést érted.

NYEK-re nem is jelentkeztél?

2018. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A magyar-töri szak NYEK-es. Az lemaradt, bocsi.
2018. márc. 1. 06:43
 4/11 PioDVD ***** válasza:

Akkor ez is segíthet a döntésben. Az én gyerekeim NYEK-re jelentkeztek, de olvastam olyan véleményt is, hogy NYEK nélkül is simán lehet 2 középfokút (vagy 1 középfokút + 1 felsőfokút) csinálni és van, akinek a NYEK-es első év után nehéz visszarázódni a "rendes" tanulásba. (+ott van a felejtés)


Szóval ha sehogy sem tudsz dönteni a 2 szak közt, akkor esetleg próbálhatsz NYEk - nem NYEK alapon.

2018. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet a matek-fizika lesz :)
2018. márc. 4. 12:59
 6/11 PioDVD ***** válasza:

És mi lesz így a magyarral és a törivel? :)


Érdekelne, hogy ilyen univerzálisan minden közel áll hozzád.

2018. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem a matek-fizika jobban megérné, mert sokkal több lehetőséget ad, mint a magyar-történelem. A jövőben sokkal könnyebb lenne elhelyezkedned is. :)
2018. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2018. márc. 17. 06:54
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves PioDVD! Meglehet, hogy a következő években ezek a tantárgyak picit felejtősebbek lesznek, de megpróbálom megtalálni a módját, hogy azért a magyarral is foglalkozhassak. A válaszod sokat segített, hogy szeretnék-e NYEK-re menni vagy sem. Köszönöm mindenkinek! :)
2018. márc. 17. 06:58
 10/11 PioDVD ***** válasza:
Azért áruld majd el a döntést és hogy mi alapján tudtál dönteni. :)
2018. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!