Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bme-n közgáz 2-ből van kereszt...

Bme-n közgáz 2-ből van keresztfélév? Help me

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizsgakurzus mindig van belőle. Ha sokan buknak akkor van rendes előadás és gyak is. Illetve ha jól tudom külön gyakorlat már nincs is belőle, mert lebutították az egész tárgyat. Úgy tudom, hogy van egy ZH amiben csak fogalmak vannak és azzal lehet szerezni aláírást, a vizsgán meg van 5 fogalom meg 3 számolós feladat. Ha az 5 fogalmat tudod akkor megadják a 2-est, nem is kell készülnöd a feladatokra. Igazából kb lehetetlen megbukni belőle. Az én időmben viszont kur.va nehéz volt a tárgy :D
2018. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
így van nincs gyakorlat,de számon kérnek feladatokat zh-ban,úgy hogy együtt nem csináltunk egyet sem,és részpontot nem kapunk.elmélet teszt formájában, rossz válasz -1 pont... ezért kérdeztem.láttam közgáz1-ből van most keresztfélév, reménykedem...
2018. febr. 26. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Várjál megnézem a Neptunban az előző félévet, hogy volt-e belőle kereszt.
2018. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]



Most ősszel csak VK volt belőle.

De látod, hogy milyen kevesen vannak rajta? Mert 90% átmegy a vizsgán.

Biztos sikerülni fog, még csak február van, ne add fel :D

2018. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát jó, de arról nincs adat,hogy mennyi embernek eleve nem sikerültek a zh-k,ilyen feltételek mellett, egyelőre még én sem a vizsgától tartok. de köszönöm!
2018. febr. 26. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!