Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Ady Endre Gimnázium...

Budapesti Ady Endre Gimnázium szóbeli tételei nem túlzás kicsit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lányom most fog szóbelizni, a meghallgatás tételit kicsit nehéznek tartom az iskolához képest. Értem ezalatt, hogy nem a legerősebb iskolákhoz tartozik, amit utána olvastam inkább Szinyeivel van egy kategóriában. Mégis komoly vizsgatételek vannak, sok felkészülést ígényel. Tènyleg ennyire megválogathatják a diákokat? Valóban ilyen "okos" tanulók jelentkeznek oda?

2018. febr. 26. 20:43
 1/2 anonim válasza:
Szia!Én is holnap megyek felvételizni,töriből,angolból, és általánosból és szerintem is kicsit túlzás ennyi tételt megadni,főleg töriből,egy hete szinte csak azt tanulom és még így is van 1-2 amit nem szeretnék kihúzni..
2018. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a tori meg a magyar huzosabb egy kicsivel. Az angol, az altalanos es a biosz szak tetelei nevetsegesen konnyuek. Ha a lanya figyel orakon meg persze tanul is, akkor nem kene neheznek lennie.

Nem mondom azt, hogy az orszag legjobbai jarnak oda, de azert van eszuk, nem is keves. Sok versenyen reszt vesznek, amin tovabb is jutnak. A tanarok jol felkeszitenek az erettsegire es szamos diakot felvesznek egyetemekre, akar kulfoldiekre is.

Biztosan nagyon okos a gyerek, szoval az orszag legjobb gimnaziumiban is szobelizik, ugye? Ha igen, akkor csak meg kell tanulni az adott iskola teteleit es akkor az Ady mar nem lesz nehez.

2018. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!