Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor most a barátnőmet be se...

Akkor most a barátnőmet be se hívják szóbelizni?

Figyelt kérdés
Ma kaptam levelet, hogy behívtak szóbelire, de a barátnőm még nem kapott ilyen levelet. Lehetséges, hogy később kapja meg, vagy nem is küldenek neki? A barátnőm ott lakik, ahol ez az iskola van. Én nem ott lakok, ahol ez az iskola van (autóval 20-30p) mégis előbb megkaptam a levelet. Most akkor a barátnőmet fel se veszik? Remélem igen, mert ez az iskola az álma :(

2018. febr. 27. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt honnan tudjuk? Az iskola a postán adja fel a levelet, hiába lakik az iskolánál ha a posta meg a te szomszédodban van, akkor te előbb megkapod. Értesítést általában küldenek mindenkinek mindenről, de ha pár napon belül nem kap levelet fel lehet hívni az iskolát.
2018. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hová jelentkeztetek? Csak mert nagyon ritka az olyan iskola, ahol szóbelire értesítést küldenek.
2018. febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A honlapon kell megnezni az om azonosito alapjan, en ott vagyok megsem kaptam meg levelet
2018. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Krúdy Gyula gimnázium-ba jelentkeztünk! :)
2018. febr. 27. 21:38
 5/9 A kérdező kommentje:
(kulcsszavakhoz direkt odairtam :)) plusz lenne mégegy kérdésem: a szóbeli úgy működik, hogy csak akkor hívnak be, ha az elvárt pontot eléred? Vagy mindenkit behívnak aki jelentkezik a suliba? Előre is köszönöm a válaszokat! :) Csak azért kérdezem, mert itt gyakorin olvastam, hogy állítólag csak akkor hívnak be valakit...vagy ez sulifüggő is?
2018. febr. 27. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatjuk, hogy sulifüggő, mert van olyan gimnázium, ahová olyan kevesen, olyan kevés ponttal jelentkeznek, hogy mindenkit meghallgatnak.
2018. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb középiskola mindenkit behív, azok szelektálnak ahova már nagyon sokan jelentkeztek, de ők is inkább csak azokat nem hívják be akiknek semmi esélye.
2018. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Tegnap megkapta a levelet! :)
2018. márc. 1. 06:29
 9/9 anonim ***** válasza:
A Krúdy pont egy olyan suli, ahova a kéttannyelvű osztályokba 10-szeres a túljelentkezés (ezt azért tudom, mert én is oda járok) és mind a két osztályba csak az első 120 diákot hívják be szóbelire.
2018. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!