Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Fazekas Mihály...

Budapesti Fazekas Mihály Gimnáziumban milyen tanulni?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére lennék kíváncsi, akik ott tanulnak vagy tanítanak. Mennyire "versenyistálló (hú, de nem szeretem ezt a kifejezést), milyen a közösségi élet, tanár-diák viszony, stb.

Nagyon köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 1. 15:41
 1/1 Bogi11 ***** válasza:

Kicsit megkésve olvastam a kédésedet..


Én sem tudom, hogy mi a " versenyistálló", de a Fazekasban nem elvárás a versenyzés. A lehetőség adott, és a sokan vannak, akik szeretnek versenyezni, amihez megkapják a szükséges támogatást.

A tanár-diák viszony általában jó, és a kölcsönös tisztelet jellemzi. Persze itt is vannak kivételek, mint minden iskolában.


A közösségi élet osztályfüggő is, de vannak közösségi rendezvények (Lúdavató, Fazekas+, Álarcosbál stb) , amelyek összerántják a csapatot. Az tény, hogy sok a tanulni való, így hétköznap iskola után nem igazán jellemző, hogy együtt lógnának a gyerekek.

Rengeteg szakkör van, ahol érdeklődés szerint tölthetik együtt a szabadidőt.


Gondolom felvételiző vagy. Melyik iskolát választottad végül?

2018. márc. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!