Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelentkezik a 2018-2019es...

Ki jelentkezik a 2018-2019es tanevben a Nyiregyhazi Vasvari Pal Gimnáziumba? Velemenyek a mostani diakoktol?

Figyelt kérdés
Nekem 2.helyen van. Nem tudom milyen suli. Es azt is kerdeznem h mivel kolis lennek melyik kolit ajanljatok? Informatika szakra jelentkeznek. Koszonom a valaszokat elore

2018. márc. 3. 12:15
 1/1 anonim válasza:

Van a suliról egy olyan városi legenda, hogy itt nem kérnek sokat és hogy minden tagozaton nagyon erős a tesi.

Na, ezt felejtsd el. Mert nem igaz.

Nagyon jó tanárokat fogtunk ki, szerintem rendesen fel fognak készíteni az érettségire. Szerintem teljesen korrektek.

A tesi semmi extra. Pedig nekem még az átöltözés is megerőltető. :)

Koliról nem tudok sokat. Egy kolis osztálytársam van. Ő a Lutherba jár, de nem szereti.

Diákélet igazából a diákokon múlik meg a dök-ön. Ahogy észrevettem, a tanárok nem különösebben szólnak bele.

Még egy tanács: a tesi tagozatot kerüld el. Nem részletezem. Gáz.

2018. márc. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!