Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécs Babits vs Janus?

Pécs Babits vs Janus?

Figyelt kérdés
Szóval idén felvételiztem és a magyar 36, matek 32 pontos lett és a Janusba szeretnék menni matekra, de oda nem még nem biztos, hogy felvettek, illetve a Babitsba matek-infóra már felvettek. Igazából a kérdésem az lenne, hogyha a Janusba felvesznek melyiket válasszam úgy, hogy később közgazdászos egyetemre szeretnék menni?

2018. márc. 3. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Janusba járok, leginkább erről tudok véleményt mondani. Nagyon szeretek ide járni, a tanárokat meglepően közvetlennek találom a “versenyistálló” cím ellenére, fontos nekik a lelki fejlődésed is. Innen úgy látom bármerre tudsz tovább menni, mindenben támogatnak, segítenek átlátni a szakokat, a tárgyakat, és az egész pályaválasztást.
2018. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, elsőnek egyébként a Janust jelöltem meg, de még nagyon izgulok mert ha minden igaz akkor a héten már mint lesz az eredmény :D
2018. márc. 6. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen igen a héten már tudni fogod😀szurkolok nagyon

Majd írj hogy mi az eredmény

2018. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zsófi101 válasza:
Szia! Unokatestvérem a Janusba jár és egyébként van esze a gyereknek de nagyon kílódik azt mondja, hogy nehéz bár ő közben zenél is de nagyon nehéz iskola. Az egyik ismerősöm viszont a Babitsba jár és ő nagyon szereti. De igazaból mindenkinek más a véleménye.
2018. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó! Mondjuk az se mindegy milyen osztályba. Általánosságban úgy látom, itt a matekos osztály a legnehezebb, aztán a nyelvis, és végül a hatosztályos.

Hányadikba jár? Mert ha kilencedikes, akkor még sokat fog javulni, első évben én is szenvedtem(bár nem hajtottam túl magam, felesleges, inkabb vagyok 4-es tanuló mint hogy tonkre tegyem magam)

2018. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Már nem aktuális a válasz, de másnak még jól jöhet. :) A Janusról tudok nyilatkozni. A matek szak alapvetően nagyon-nagyon erős alapot nyújt, bármerre is mész tovább. A matematika melett általában a fizikára is nagy hangsúlyt fektetnek a b osztályokban. Nagyon magas szinten folyik ebben az osztályban a reál tantárgyak oktatása, országos és nemzetközi matekversenyeken is szép eredmények születnek. Nem könnyű suli, de következetes tanulással lehet abszolválni. Aki nagyon szereti a matekot, és ezzel szeretne esetleg továbbmenni, annak nagyon tudom ajánlani. :)
2018. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nekem jól jött, köszi^^
2018. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!