Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben az esetben szól az...

Ebben az esetben szól az iskola a munkahelynek, hogy nem lesz tanítás?

Figyelt kérdés

Esti érettségizős iskolába járok munka mellett heti két napot. Jövő hét szombaton nem lesz tanítás, viszont éjszakás vagyok. Péntek és szombat éjszaka nem kellene bemennem dolgozni, viszont nem tudom, hogy ebben az esetben szól-e az iskola, hogy nincs tanítás (ebben az esetben dolgozni kellene).Viszont a tanulmányi szerződésben a következő áll:

,,A Képzésben való részvételhez szükséges időre-munkabeosztástól függően legfeljebb hetente két munkanapra- a Munkáltató a Munkavállalónak a távollétet engedélyezi."

,,A Munkáltató ezen felül fizetetlen szabadidőt biztosít a vizsgafelkészülésre és a vizsga napjára.Ennek megfelelően négy munkanap fizetetlen szabadidőt biztosít."

Én leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy szólnak-e a cégnek(programom van és a főnök nem engedne el szabira). Valaki jár hasonló cipőben?


2018. márc. 3. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük a főnököd, így nem lehet pontosat mondani.

Nálunk simán bejátszható az, hogy "jaj, elfelejtettem, hogy akkor dolgoznom kéne.."

Máshol meg azonnal repülsz.


Neked kell tudnod, hogy megéri-e kockáztatni. Amennyiben nem fontos a dolog, akkor inkább mennék szabályosan.

2018. márc. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!