Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit gondoltok a szolnoki...

Ti mit gondoltok a szolnoki Széchenyi István gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Jövőre ide szeretnék felvételizni dráma tagozatra és szeretnék többet megtudni róla

2018. márc. 4. 21:05
 1/3 anonim válasza:
Szia én idén felvételiztem. Írtam privátban
2018. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! 4 éve tanulok a szigben, rajz-dráma szakon.

Ha komoly tovabbtanulási szándékaid vannak, akkor ez az iskola nem alkalmas arra, hogy ide jöjjön bárki rajz-dráma szakra.

Én nagyon nagyot csalódtam benne.

Teljesen letiporta azt az álmomat, hogy én továbbtanuljak, nem tud elég tudást adni ahhoz, hogy rajz/dráma szakról ezen az úton neves egyetemre mehess. Nem támogatják egyáltalán a 2 szakot. Talán még a dráma egy kicsit előnyben részesül a rajzhoz képest, de az sem fog adni eleg tudást. Csak rengeteg másik magántanárral meg nagy szerencsével.

Ha ezt én felvételikor 8.ban tudtam volna, soha az életben meg nem jelölöm meg az iskolát SEM , de nem volt aki elmondja őszintén, hogy működik belülről a rendszer. Aztán később meg már nem mertem iskolát váltani mert itt voltak a barátaim.

Ezért veszem a bátorságot, hogy elmondjam, annak aki még választhat.

Kamuszak a rajz-dráma.

A legtöbb osztálytársam teljesen más úton indul el végül. Jó ha a negyede bízik benne van innen ennyi tudással jövő. (Meg olyan jegyekkel amit ha rossz tanárokat fogsz ki akkor pofára pontoznak, nyersen kimondva)

Szerintem érdemesebb másik iskolákat nézned, ha komoly terveid vannak a drámával.

2018. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves utolsó válaszoló,mesélnél nekem a nyelvi előkészítősökről? Milyenek a nyelvi előkészítős emberek,hogyan tekintenek rájuk meg ilyenek. köszi
2018. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!