Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagy diferenciák vannak...

Dundus1000 kérdése:

Nagy diferenciák vannak gimnáziumok között? Most egy újbudai, gimibe járok, de gondolkozok rajta, hogy átmegyek a csepeli Csete Balázsba.

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen sztem nagyok vannak. A Csetének nem jó a híre. Ha már át akarsz menni csepelre akkor menj a Jedlikbe,vagy még esetleg a Kispesti Deák amibe érdemes átmenni.
2018. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most vagyok 8.ostályos és voltam elbeszélgetésen sőt nyiltnapon is. Nem tudom, hogy miért mondják azt hogy nem érdemes ide jönni. Én megjelöltem 3.nak ezt az iskolát.

Én úgy vettem észre hogy elég kedvesek, rendesek és nyugodtak a tanárok és szeretnek tanitani. Ha valamit nem értesz, akkor szivesen elmagyarázzák és ez nálam pozitiv.

Meg ez egy humánus iskola. Van büfé is. Diákok rendesek egymással. Szóval számomra nem alkotott rossz véleményt a suli:)

2018. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és nem rég voltak korizni is, elég sokszor mennek kirándulni. Meg nem rég csináltak egy kondi termet a sportoló vágyóknak. Kiemelik a röplabdázást. Rengeteg külön órák ha akarod, szakkörök, sportfoglalkozások.
2018. márc. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!