Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon elrontottam a felvételi...

Nagyon elrontottam a felvételim és összesen van 148 pontom a Karinthyba😭 Van esélyem az angol emeltre?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia en is elrontottam,par ponttal van tobb pontom es a nemet kéttanra mennek,ki tudja hatha alacsonyabbak lesznek a ponthatarok
2018. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Reménykedem
2018. márc. 5. 18:16
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem 148 hanem 158 😊 elírtam
2018. márc. 5. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor majdnem ugyanannyi ponthnk van,nekem 156😁
2018. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Beírtam az összes szakját(hátha)😊
2018. márc. 5. 18:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed az emelt angolra,talan a németre is,remelem bekerülsz!
2018. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Németre 161 kellett tavaly, ez biztos. És angol emeltre szerintem több, mert ugyanannyi ponttal rosszabbul álltunk tavaly az ideiglenesen angol emelten, mint németen, az utolsó bejutóhoz képest.
2018. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Angolra szerintem tuti bekerülsz, németre is van esélyed.😉
2018. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem bekerülsz. Még ha elég sokan fel is fújják a témát hogy húú ide biztos nem kerülsz be stb....

Én most voltam (ez ilyen selejtes fajta vizsga lehetett mert telefonon hívtak hogy ha akarok bemehetek de nem érdemes...) Ide azok jöttek akik nem ugrották meg a 110 pontot. (Nekem csak 101 pontom lett) Bementem megcsináltam a matekot nagyon elrontottam (max. 10 pontom ha lehet ott) a magyar az egész jól ment (15-20 pont) És még úgy se fogok bekerülni nagy valószínűséggel hogy a nővérem valaha ide járt...

Tehát szerintem nincs miért aggódnod 158 pont az egyáltalán nem rossz eredmény. :D

2018. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki nem fúj fel semmit. Tavaly 155 pont a következőkre volt elég: angol kéttan fényévekre, kb 100 helyre az utolsó bejutótól, angol emelt kb 35 helyre az utolsó bejutótól és német kéttan volt még legközelebb, kb 25 helyre az utolsó bejutótól. Ezek sajnos tények. Persze a remény hal meg utoljára és tényleg, idén lehet másképp is, de ha azt kérdezi valaki kb ennyi ponttal mennyi esélye van, akkor a válasz a nem sok.
2018. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!