Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit jelent gyakorlatban a...

Mit jelent gyakorlatban a hiányszakmát tanulók korlátozott ösztöndíjazásánál a keretszám?

Figyelt kérdés

Kicsit bután fogalmaztam meg, de arra gondolok, hogy vannak ugye évente megyénként azok a hiányszakmák amikben mindenkit támogatnak, akiknek megfelelő az átlaga. Valamint vannak a listában a K betűvel jelölt, korlátozottan támogatott képzések. Van hozzájuk külön táblázatban keretszám. Akárhol kerestem és néztem utána, nem találtam meg, hogy ez miben nyilvánul meg. Milyen feltételeknek kell teljesülnie ahhoz,hogy ilyen "korlátozott" szakmát tanulva ösztöndíjban részesüljek?

Köszi a segítséget és kérlek ne bántsatok, új nekem még ez a szakma dolog. :)



2018. márc. 7. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Hú ez érdekes


Tényleg, mi az ?

2019. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!