Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolát ajánljátok Pesten?

Melyik iskolát ajánljátok Pesten?

Figyelt kérdés
Még egy évem van eldönteni hova akarok menni de már mindenki ezt kérdezgeti és ideje lenne eldöntenem . Egy egész jo tanulónak számítok bár nem tudom milyen lesz a felvételim. 1-2 négyest vinnék és a többi ötös lenne . Abban szeretném a segítségeteket kérni ,hogy szerintetek Pest környékén milyen jó gimiket ajánlanátok. 14/L

2018. márc. 7. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem jelentkeztél sehova!!!??? Február 19 volt a beküldési határidő!
2018. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már írtam még van egy évem . Jövőre fogok felvételizni.
2018. márc. 7. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Pesten belül melyik kerület? Melyik tárgy a kedvenced?
2018. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 timiandi ***** válasza:

Sya.


Én idén vagyok nyolcadikos, megpróbalok neked segíteni, de ne vegyél mindent biztosra. Először is: én azt ajánlom, hogy először is írj előző évi felvételiket, ahhoz mérten keress iskolát, hogy hány pontos központit írsz.

Nekem 67 pontom lett, tehát jobb mint az átlag, viszont nem annyira kiemelkedő teljesítmény. Nem nagyon voltam nyílt napokon, egyedül a Teleki Blanka Gimnáziumban voltam, a Berzsenyit egy barátnőm által néztem meg.

Mindenképpen menj nyílt napokra, sok mindent le tudsz szűrni.

Amiket ajánlok, ha nyelvet akarsz tanulni: Karinthy, Kölcsey, Madách

Egyébként én a Színyeit, a Leöveyt, a Telekit és a Berzsenyit jelöltem meg.

Sok sikert.

2018. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igen szeretnék nagy hangsúlyt fektetni a nyelvre és mindenképpen írok felvételiket is és megyek nyílt napokra is .nekem is olyan 60 valamennyi körül szokott lenni a pontszám
2018. márc. 8. 18:37
 6/7 A kérdező kommentje:
4.kerulet de én bemennék a belvárosba is ha kéne . A humán tantárgyakat kedvelem inkább
2018. márc. 8. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Berzsenyi, Kölcsey jó sulik. Újpesten a Babits és a Könyves ami jónak számít.
2018. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!