Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételizők! Mi a tapasztalat...

Felvételizők! Mi a tapasztalatotok az ez évi ideiglenes felvételi sorrenddel kapcsolatban? Milyen következtetéseket vontatok le belőle?

Figyelt kérdés

Meglepeődve tapasztaltam tegnap, hogy a Károlyi Gimnázium ideiglenes sorrendjében a 6 ponttal magasabb pontszámommal(mint amivel eddig bejutottak) 19

hellyel lejjebb estem a listán az előző éveket megnézve.Remélem nem lesz általános ez a tény, mert akkor sehova nem jutok be, ahová akorok. :(



2018. márc. 11. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a pesterzsébeti KLG-be jelentkeztem, és azt jósolják, hogy ebben az évben lejjebb mennek a ponthatárok. (A kéttanon tavaly még a 118. is bejutott, én 93. vagyok, 33-at vesznek fel.)
2018. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor biztos bekerülsz! :)
2018. márc. 15. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Köszi, reménykedek. (:
2018. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Újpesti Károlyi István Gimibe jelentkeztèl?Ha igen dobj egy privátot tudok mesèlni a suliról hisz ide járok
2018. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de a spanyol-magyar kéttannyelvűbe jelentkeztem XIX. ker. (4.megjelölt hely egyébként) és ott tapasztaltam ezt.
2018. márc. 19. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Na? Most hova jársz?
2020. ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!