Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DNG vagy Kossuth Lajos Gimnazi...

DNG vagy Kossuth Lajos Gimnazium? (Budapest)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ebbe a ket suliba felvettek az ideiglenes rangsor alapjan.

Viszon az elso suli amit beirtam szobeli utan nem szimpi,es nem tudom,hogy melyiket tegyem elso helyre.

Igazabol a DNG-t valasztanal de egyaltalan nem vagyok benne biztos....

Aki ismeri ezt a ker gimnaziumot tudna rola irni egy-ket dolgot? Mondjuk,hogy az osztalykozosseg altalaban milyen,a diakok milyenek, a tanarok milyenek,kb hany ora van egy heten stb..

Elore is koszonom😁

(DNG kezdo nemet,Kossuth kettannyelvu es halado nemet)


2018. márc. 13. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hallgass a megérzésedre. Amelyik szóbeli után nem szimpi oda ne menj.
2018. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként a DNG sokkal jobb erefményeket elérő suli.
2018. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat😁
2018. márc. 13. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Hol voltál szóbelizni először?

Kossuth: 2016-ban voltam ott tanórákon ( szerintem ebben az tanévben is voltak ilyenek), diákok nyelvi tudása nem volt valami nagy szám. Jobban tudtam angolul, mint ők. DNG már jobb valamivel, sok tantárgyat tanulsz németül. Az a gimi szerintem egész jó, nekem a hangulata is tetszett. Egyébként én a Karinthyt ajánlottam volna neked, én most oda járok. Ismerősöm, aki szintén ide járt 2 felsőfokúval és egy középfokúval végzett. Szinte mindenki aki kéttanra jár az egy felsőfokú nyelvvizsgával és min. egy alap, de inkább középfokúval végez. Karinthyban rengeteg a lehetőség a külföldön tanulásra. Sok a szakkör, kedves tanárok, a diákok is nagyon segítőkészek, persze itt is mindig van olyan, hogy egy tanárnak nem szimpatikus egy diák vagy fordítva, ez van amikor érződig, de feleletéknél SOHA nem ad rosszabb jegyet neki, mint amit megérdemel a diák. Tudom, hogy már nem lehet új iskolát felvenni....😕 Nem tudom tálán, ha beszélnétek Az igazgatóval fogalmán sincs... Még miket jelöltél még? Mert ez a Kossuth meg a DNG nem valami erős suli, kossuthban valamelyik évben le se tudott érettségizni a németes osztály nagyrésze, ezt az ismerősünktől tudom mert ő oda járt. DNG meg inkább a német hagyományokról szól...

2018. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat a helyesírásért, de a telefonom sok helyen átjavította...
2018. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Karinthyt jelöltem meg 1. helyre😄 Csak ott a szobelimet nagyon elrontottam ezert oda nem hinnem hogy bekerulok 120-on akárhanyadik helyről....után a Kossuth és a DNG utana pedig a Szent Gyorgyi Albert es meg 2 mento suli
2018. márc. 19. 13:59
 7/9 anonim válasza:
0%
Melyiket választottad végül? DNG-re szavaztam volna.
2018. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A DNG-be megyek végül😁
2018. ápr. 22. 15:13
 9/9 anonim válasza:
Már régebbi a kérdés, de ha esetleg valaki megnézne később... A 4. Válaszolónak nincs igaza. Valószínűleg 0.-osokhoz ült be, ahol olyanok vannak, akik akkor kezdték a németet vagy angolt és amikor nyílt napok vannak olyankor még fél éve sem tanulják. Szóval én mindenkinek, aki ezt olvassa, a Kossuthot ajánlom és ne hallgassatok azokra akik szerint ott senki nem tud semmit mert ez kamu. 🙄
2019. márc. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!