Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a Gundelbe jelentkezett...

Aki a Gundelbe jelentkezett illetve oda jár tud segíteni?

Figyelt kérdés
A Gundelben mennyi a heti óraszám? Úgy hallottam, hogy 35-40, illetve szerintetek ha angol pincér szakon 17dik lettem, akkor egyértelmű hogy felvesznek? Sajnos nem tudom hány főt vesznek fel, sehol nem találtam erről információt, meg ha megvallom az őszintét, eléggé parázok hogy felvesznek-e 😀

2018. márc. 15. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:

www.oktatas.hu

bal felső sarok köznevelés

masodik sor: intézménykereső

köznevelési intézmények

itt beirod a suli nevét esetleg az om azonosítót, majd lenn: keresés

nehány suli nem ide tartozik, lehet a Gundel sincs fenn..

2018. márc. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Sajnos nem talaltam semmit,valoszinuleg a Gundel nincs itt a listan :/
2018. márc. 15. 09:13
 3/9 anonim ***** válasza:
De ott van, csak ugy kell rákeresni hogy Budapesti Vendéglátóipari...utána ha rámész a középiskolai beiskolázési adatokra felsorolja az összes oda tartozó sulit.
2018. márc. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2018. márc. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként simán felvesznek, ne izgulj.
2018. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom,remelem is:)
2018. márc. 15. 09:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is a Gundelba jelentkeztem. Én valószínüleg az angolos Turisztikára fogok menni. Amúgy az iskola honlapjám megtalálsz mindet. 2018-19 felvételi prezentáció. Ott a linkre kattintva megtalálsz mindent. Amúgy ne izgulj 100000% hogy bent leszel 😀


15/L

2018. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én oda járok, tényleg annyi az óraszám (vagy több😂) és felfognak venni mert még úgyis ki potyognak páran előtted
2018. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
valószínű felvesznek, de annyira ne legyetek elájulva, mi is örültünk amikor felvettek a lanyomat..de egy nagy...úgyh csalódtunk.
2018. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!