Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kispesti Deák Ferenc Gimibe...

Vadkerti Zsófia kérdése:

A Kispesti Deák Ferenc Gimibe szeretnék menni. Az idéglenes rangsorba média szakon 199. vagyok tudom nincs elől de sokan mögött vannak. Szerintettek lenne esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés
Idén felvételiztem sajnos a központim nem lett jó viszont a hozott pontom maxos. Sok gimibe elutasították a jelentmezésemet és eléggé megviselt.
2018. márc. 15. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat.. ha oszinte leszek akkor nem sok esely van ra :/
2018. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
127. volt tavaly az utolsó bejutó. Sajnos semmi esélyed. Nem irtál be gyengébb gimiket?
2018. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Amúgy a gimnáziumoknak mi értelmük? Csak elvesz 4 évet az életedböl, és szakmád se lesz, csak érettségid, amivel nem sokat lehet kezdeni manapság.
2018. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na hát azokkal a szakmákkal sem mész sokra ami egy szakgimiben kapsz alapból. Arra is rá kell még húzni minimum egy évet hogy rendes szakmád legyen. És ezt gimi után is meg lehet tenni.
2018. márc. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Mivel a tavalyi utolsó felvett a 127.helyen állt . Tavaly előtt pedig a 134.helyről volt. Más gimit nem jelöltél?
2018. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zrínyit nem jelölted? Ott nem nézik a központit.
2018. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs esélyed. Van olyan suli ahol nem utasítottak el?
2018. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!