Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni az...

Van esélyem bekerülni az előzetes felvételi rangsor alapján?

Figyelt kérdés
Üdv. Gondolom most rengeteg ilyen kérdéssel van tele az oldal , de azért én is feltenném a kérdést. A suliba, amit jelöltem infó tagozatra 147 emberből 56. Vagyok. Ha jól tudom 30embert vesznek fel. Mennyi esélyem van bekerülni? Válaszokat előre is köszönöm.

2018. márc. 15. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy mennyire erôs az a suli.Szerintem van esély rá hogy felvegyenek,szóval sok szerencsét! :)
2018. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Konkrét suli név nélkül ezt nem lehet megmondani. Van ahol a 200. is bejut van ahol a 40.
2018. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt megnézheted, hogy az adott osztályokba az utolsó két évben hányadikok voltak az utolsó bekerülők:

[link]

2018. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!