Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy egészségügyi szervezővel...

Egy egészségügyi szervezővel hol lehet elhelyezkedni, illetve milyen az oktatás a Semmelweisen?

Figyelt kérdés
Education érdeklődtem iránta, prospektust is elhoztam, de a kérdésemre nem ad bőven választ. Esetleg tanul itt valaki a DEI-n? Vagy ismerőse? Leírnátok, hogy ha a gyógyszeriparban helyezkednék el akkor pontosan milyen pozíció(k) lehetséges(ek)? És Pécsett nincs ilyen képzés?

2018. márc. 15. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Számomra kicsit nesze semmi, fogd meg jól típusú diplomának tűnik, de javítsatok ki, ha tévedek. Szerintem az ezzel a diplomával betölthető munkakörök túlnyomó többségét egy BA-t végzett közgazdász is el tudja látni. Számomra egyetlen pozitívum, ami mellette szól, az az, hogy egészségügyi végzettséget ad, és vannak olyan, egyébként kifejezetten jól fizető munkakörök (pl. orvoslátogató), ahol ez feltétel.
2018. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen benyomásom van, ilyen büfészak, de felkeltette az érdeklődésemet. A gyógyszeripar is érdekelt, de gyógyszerésznek nem vagyok olyan okos, de olvastam, hogy gyógyszertárakban vagy nagyobb cégeknél el tud helyezkedni, gondolom ilyen kisvezetői pozícióban, vagy esetleg vásárolhat patikát. Informatikából megyek előrehozott érettségire és ide eztvis elfogadják.
2018. márc. 16. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!