Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blanka Gimnázium vagy...

Teleki Blanka Gimnázium vagy Leövey Klára Gimnázium? Bp

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindkét helyen a biosz-kémia tagozatot jelöltem meg, szerintetek hol tanítják jobban?

Felkészítenek az egyetemi tovább tanulásra, ha az ember orvos, állatorvos szeretne lenni?

Ha valaki tudna kicsit bővebben mesélni a két suliról azt nagyon megköszönném🤗



2018. márc. 16. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A Leöveyről jobbakat hallottam és erősebb is úgy tudom.
2018. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Én a Telekiről hallottam jobbakat. :'D
2018. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat😊

Akkor eddig 1-1😂

2018. márc. 19. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Leövey szimpi volt korábban, annak ellenére, hogy nem a fővárosba jelentkeztem, mert vagy 100 km-re lakom, de a Telekiről én több jót hallottam, mégis a Leövey fogtt meg leginkább
2018. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leöweybe jár ismerősöm. Ő meg van elégedve a sulival.Szte korrekt.
2018. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Leöveys termtudos vagyok. Erős a reál tárgyak oktatása nagyon is, sokan el is pártoltak tőlük 10.végére. Szóval csak akkor ajánlom a tagozatot, ha tényleg érdekelnek ezek a tantárgyak, mivel komolyan veszik és ha nem vagy elég elszánt, akkor nagyon fogsz szenvedni.

Viszont ha szereted őket és persze azért tehetséged is van hozzájuk (matek!), akkor erős tudást fogsz kapni:) és igen, orvosira is mennek innen.

2018. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Telekibe jarok es szeretem, ajanlom. Egy ismerodom szerint aki oda jar a Leovey egy csoveskepzo...
2018. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves utolsó:)) Nem tudom,hogy ez a drága jó ismerős milyen tagozatra jár,de az biztos, hogy nem természettudományra,ami az iskola egyik (ha nem)legerősebb osztályát teszi ki mindig,úgy,hogy a versenyeken is szép helyezeteket szoktunk elhozni matekból és természettudományos tantárgyakból. A többit sajnos nem tudom,mert én a reálban vagyok csak benne. De légyszíves válogasd meg a szavaidat,ha te nem oda jársz,csak közvetve hallasz róla. Köszi:))

És kérlek nézd meg melyik iskolából kerülnek be többen a jobb egyetemekre. Csak ennyit akartam

2018. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!