Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Késő már a szeptemberben...

Késő már a szeptemberben induló karra jelentkeznem?

Figyelt kérdés

2015-ben érettségiztem, leraktam egy pénzügyi-számviteli ügyintéző OKJ-t, és rájöttem, hogy szeretném elvégezni a tanítóképzőt.


Apor Vilmos Katolikus Főiskola (Vác)-ra gondoltam. Úgy kalkuláltam, hogy a pontom meglenne hozzá. Levelezőn szeretném, mert mellette dolgozok.


Mit gondoltok? Vagy mikor tudok legközelebb jelentkezni?

Indul vajon februárban is ilyen képzés?


Köszönöm

20L


2018. márc. 16. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Idén februárban nem indult az egyetemen keresztfélév, ettől függetlenül megérdeklődheted az iskolától, hogy jövőre lesz-e. Ha nem, akkor legközelebb 2019 február közepéig tudod benyútani a jelentkezésed 2019 szeptemberére
2018. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nyáron tudsz még jelentkezni pótfelvételi során, viszont olyankor csak önköltségesen hirdetnek meg szakokat.
2018. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Úgy láttam, hogy nincs ebből keresztféléves képzés, ahogy az ELTE-n sem, szóval legközelebb jövő februárban tudsz jelentkezni, ha most nem akarsz fizetni a pótfelvételin.
2018. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Valóban lehet jelentkezni pótfelvételire is, csak eddig én úgy tudtam, hogy abban az esetben, ha az általános felvételi során nem vettek fel egyetlen helyre sem.

Igaza van a többi válaszolónak.

2018. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ment a zöld kéz!
2018. márc. 16. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!