Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Èrettsègi előtt lehet iskolát...

Èrettsègi előtt lehet iskolát váltani?

Figyelt kérdés

Március van ugye,mindjárt èrettsègi, tudnèk úgy váltani iskolát hogy nem kell èvet ismètelnem? Esti suliba átlehet így menni? Lemondanèk akár a szakmámról is csak ne itt kelljen megcsinálnom


Nem is igazán szakma ez hanem munkakör vègzèsère leszek jogosult de úgy szívatnak így a vègèn, nem vagyok egyátalán biztos benne hogy eljutnák az èrettsègire, szó szerint kell bevágnom a tèteleket, egy tètel pedig 8oldal, szóban felelünk belőle 50%tól kettes

Szóról szóra kell mondanom mint a verset, ennyi èvet vègig szívtam egy olyan szutyok dologèrt ami mèg nem is szakma ès ennyi sz*opás után jön a vègtermèk is

70 oldalt kell így bemagolni, kètsègbe vagyok esve


Lehetsèges a váltás?


2018. márc. 16. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Hááát, nrm egyszerű. Egy ismerősöm az élsport miatt akart váltani sulit még év elején. Tett idegen nyelvből és zámtechből előrehozottat, de azt mondták, hogy ők nem fogadják el az érettségijét, be kell járnia órákra. Ezt nem akarta, és inkább magántanuló lett. Ez sem könnyű, de úgy tanulhat ahoyg neki jó.
2018. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!