Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol tagozatos gimnáziumok,...

Angol tagozatos gimnáziumok, Gyömrőhöz/Maglódhoz közel?

Figyelt kérdés
Gyömrői vagyok. A Leöwey Klárát néztem, de elég messze van sajnos. Valami hasonló suli? Vagy ez nincs is annyira messze?

2018. márc. 16. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:

De, messze van. Legalább 1,5 óra. De igazából onnan semmi sincs túl közel.

Ami a legjobb, legközelebb van az a Szent László, vonatról Kőbányán szoktak leszállni az oda járók, de oda elég nehéz bejutni.Másik a Karinthy, vonattal Rákoshegyig utána busszal. Ide sem könnyű bejutni.

Illetve marad még vonattal Keleti és onnan 4-es metróval József Attila.

2018. márc. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerb Antal, busszual be a XVII kerületbe, onnan másik bussual lehet menni a Szerb Antalba. Vagy XVII. kerület Kőrösi, legközelebb ez a gimi van, nem olyan erős, de van emelt angol és nem rossz gimi. Ha nem akarsz sokat utazgatni.
2018. márc. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kölcsey Keletiig vonattal utána 20E Hősök teréig. De a legközelebbi jó gimi egyértelműen a Szent László.
2018. márc. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is a Szerb Antalt javaslom. Nagyon jó kis gimi.
2018. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A Szent Lászlót nem szeretném (nem szeretném elmondani miért). Megnézem ezeket.
2018. márc. 18. 14:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd a Szent Lászlót akkor sajnos vagy gyengébb gimibe mész vagy utazol, sokat.
2018. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És nem Budapest felé, hanem mondjuk a másik irányba?
2018. márc. 18. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Monoron a József Attila olyan közepes, közepesen gyenge gimi. Gyenge gimiért már csak ezért sem érdemes beutazgatni Budapestre. Egy Karinthyért mondjuk megéri beutazni.


Amúgy Szolnokon vannak még jó gimik Varga Katalin, Verseghy, de szerintem az ugyanannyi utazás mint ha Pestre jössz. Esetleg Cegléd, Kossuth Lajos.

2018. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az egri PASZTORVOLGYI gimi most nagyon toppon van. Csaladias a hangulat csak 2 osztaly /evfolyam es Eger gyonyoru. (Az egriek nem annyira baratsagosak, de a gimiben talalsz magadnakvalot)

Ha megteheted hogy bentlakj...

2018. aug. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyömrőn van

gimi

2018. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!