Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Győr, Széchenyi Egyetem...

Győr, Széchenyi Egyetem mérnökinfó:Mekkora szokott lenni a túljelentkezés?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk ugye ez egy 280 pontos szak, azonban nem tudom mire számítsak, szerintem nekem 340 körüli pontszámom lesz, nem egy acélos pontszám, de mindenki azt mondja fel fognak venni oda simán. Én viszont aggódom, mert az egy dolog, hogy 280 a ponthatár, de nem hinném hogy sok ember szerez ekörüli, vagy kevesebb pontot, szóval a túljelentkezés dönti el. Aki ebben kicsit járatosabb, vélemény?
2018. márc. 17. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Az utóbbi évek adatait nézve,amit a felvi.hu [link]


megtalálsz általában 110-120 embert vettek fel 280 ponthatárral, bár tavaly egy kicsit többet 150 et de még mindig maradt csak 280 a ponthatár, viszont a keretszám 200 lett volna. Gondolom tanultál annyi matekot ha csak nem gondolja sok bme vik -re aspiráló kitűnő diák hogy hirtelen inkább győrbe megy akkor nem valószínű, hogy 340 kevés lenne. Szinte kizárt,hogy 60 pontnál több ponthatár emelkedés legyen, úgy hogy még tavaly is felvehettek volna még plusz 50 embert ha elérte volna a 280 pontot.


Egyébként a felvin úgy április vége felé megjelennek a friss statisztikák és látni fogod összesen hányan jelentkeztek ide.

2018. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen!
2018. márc. 17. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!