Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leövey Klára Gimnáziumi...

Fruzsi04 kérdése:

Leövey Klára Gimnáziumi természettudományos tagozatról lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

A szóbelin max. Pontot értem el de így is csak 81.vagyok. Van esélyem bekerülni? Másik kérdésem az lenne hogy itt mennyire erős a nyelvtanulás? Hány órában lehet tanulni az angolt és a választott 2.nyelvet? Milyen szintű vizsgákat lehet tenni a nyelvekből mondjuk 12.re?(pl. B1 B2 stb)

Négy évfolyamos ez a tagozat, ugye?



2018. márc. 19. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Van esélyed bejutni:) nem mondanám 100%-ra sajna, de azért messze nem reménytelen.

A nyelvtanulás tanárfüggő, de átlagban szerintem színvonalas, főleg a haladóbb csoportokban és a faktokon. A B2-t nagyon sokan elérik, de a tagozatosok/faktosok közül a C1-et is akár. 9-10-ben heti 3, 11-12-ben heti 4 angolod lesz, a második nyelvből 3 marad végig. Utóbbinál már sajnos nagy a szórás, nagyon kevés az, aki le tudja tenni a középfokot:( a német és a francia az, ami színvonalas meg még talán az orosz.

És igen, 4 évfolyamos a tagozat.

2018. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia

Lehet hogy osztálytársak leszünk már ha az lkgba jössz

2018. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia, én 61. voltam és felvettek, ha téged is akkor osztálytársak leszünk :)
2018. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Engem is felvettek, 95.-ik voltam.
2018. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akiket ide(előző válaszolók( vettek fel azoknak gratulálok! ;*


Én végül a Kossuth Lajosba megyek :)

2018. máj. 22. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!