Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Nagy László...

Fruzsi04 kérdése:

Mit gondoltok a Nagy László G. ről Leövey Klára G. ről Kossuth Lajos G. ről?

Figyelt kérdés

Leöveyben természettudományit(81.vagyok) és angolt(170.) jelöltem


Kossuthban

Spanyol NYEKet(96.vagyok) Angol NYEKet(100 valahanyadik vagyok)

És emelt angolt (99.vagyok)


Nagy Lászlóban

Intenzív angolt

Haladó (31.)

Kezdő (71.)


Vélemények ezekről az iskolákról? Milyen a közösség? Épület? Gólyatábor? Nyelvoktatás?

Mennyi esélyem van bekerülni ezekre? ( az ideiglenes rangsor alapján írtam a "sorszámot")

Minden érdekel!



2018. márc. 19. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Itt nézd meg hányadik helyről kerültek még be tavaly és azelött. [link] aztán tudsz mérlegelni.
2018. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Nagy Lászlóban (ahol harmincegyedik vagy)

biztosan bent vagy

2018. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Leövey a legszínvonalasabb. Az angol sajnos szerintem elúszott, de a természettudományra van esélyed.

A Nagy Laci egy vicc, 52 pontos osztálytársamat az elsők között vették fel...Kossuthról sem hallottam jókat, de szerintem a NLG-nél jobb.

2018. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vegul a Kossuth emelt angoljára vettek fel :)
2018. ápr. 20. 23:43
 5/5 Fancsi410 válasza:
Engem is oda vettek feel!😍🙊
2018. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!