Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Eötvös József...

Budapesti Eötvös József Gimnázium humán tagozatán nagyon sok, , zseni'' van?

Figyelt kérdés
A lehetőségek közt van az iskola, és esélyes hogy bekerülök, de félek hogy sokkal rosszabb lennék a többieknél. Akikkel eddig találkoztam, azok mind nagyon erős felvételiket írtak (88-90 alatt nem is nagyon hallottam), és nem szeretnék nagyon lemaradni a többiektől vagy legrosszabb lenni. (Én 83-at írtam) Van valakinek esetleg tapasztalata hogy körübelül hány pontot írt gyerekek szoktak ebbe az osztályba járni?

2018. márc. 20. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen megoszlásban vannak a pontjaid?
2018. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
48 magyar, 35 matek.
2018. márc. 21. 06:18
 3/8 anonim válasza:
Mennyi lett a szóbelid?
2018. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
44 pontos lett a szóbelim.
2018. márc. 21. 19:12
 5/8 anonim válasza:
És hányadik vagy a rangsorban?
2018. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én is a humánra fogok menni, 87 ponttal.Ha belegondolsz 4 pont van köztünk, semmi. A szóbeli meg lutri volt, nem ugyanúgy pontoztak.49 pontos lett nekem, de itt megint felhívom a figyelmedet:5 pont. És ha bejutsz az Eötvösbe az csak egy dolgot jelenthet:oda való vagy.Megugrottad azt a szintet amivel gond nélkül tudsz majd boldogulni a tagozaton.Én is izgultam mert a napokba ismertem meg egy embert aki a humán tagozatra jön és ő zseni. (Majd feljavítja az átlagot :) ) De én nem vagyok zseni. Nem lehet az alapján megítélni valakit, hogy mit írt le 2x 45 perc alatt. Ne hagyd, hogy pontok miatt érezd magad rosszul.
2018. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. ápr. 4. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez egyáltalán nem lesz baj. Nálunk volt 80 pontos is, meg 93, és senki sem tapétázza ki a falra, amint bejutsz az osztályba semmi jelentősége nem lesz.

2018. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!