Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki a Gundelből? Milyenek...

Valaki a Gundelből? Milyenek az osztályközösségek? Tanárok jófejek?

Figyelt kérdés
Idegenforgalmi angol kéttanra vettek fel:)

2018. márc. 22. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szar, szar
2018. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Légyszi kifejtenéd bővebben?:D csak mert oda fogok járni valószínűleg és kezdek félni tőle:(
2018. márc. 24. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia Gundeles vagyok! 10. Osztályba járok itt.

Hmm, mit is mondjak.

Az iskola épülete olyan mint egy börtöné :D

Iszonyat,hogy milyen sok gyerek jár ide. Néha szünetben úgy érzem magam mintha Japánban lennék,annyi gyerek jon-megy össze vissza! A szakmai oktatás szerintem nagyon jó! Vannak programok, kirándulások sőt Erasmus is van, ami szintén nagyon jó!

Tanárok: Én mellesleg németet tanulok, nagyon szeretem. Köszönhető a tanarnak, tényleg minden elismerésem az övé! Nagyon jó tanár. Szóval szerintem az idegennyelv oktatás nagyon jó. Szerencsére. Egy idegenforgalmi iskolában ez nagyon fontos,hogy megfelelően tanítsák az adott nyelvet amit Te választottál!

Persze itt is vannak elég érdekes tanárok, azok szinte már mindenhol vannak,de összességében szerintem jó minden! Az iskola épületen kéne egy "picurit" változtatni,de idővel szerintem ez is változni fog! :D

Remélem, sokat segítettem ! Sok sikert a továbbiakban! Hajrá

2018. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!