Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti (XV. Ker. ) Dózsa...

Budapesti (XV. Ker. ) Dózsa György Gimnázium NYEK tagozat Ebbe az iskolába jó esélyem van bejutni. Akik már idejárnak, írnának nekem, hogy milyen az oktatás, a suli, az osztályközösség?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 10:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Ki az aki szintén oda akar menni és esélyes?
2018. márc. 26. 11:57
 2/6 A kérdező kommentje:
Senki? :(
2018. ápr. 4. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell írnom de a Dózsa az egyik leggyengébb gimi Újpesten..ha van rá esélyed akkor máshova menj.
2018. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ismered a Gimit? Vagy hallomásból tudod? /XV.ker/
2018. ápr. 9. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Az egyik barátnőm átiratkozott oda és akkora k...a lett belőle amekkorát még nem láttam..már bocsánat a kifejezésért..az oktatás eléggé rossz,a suli lepukkant,nem mintha a többi gimi luxus suli lenne..ha a tánc miatt mész oda akkor elmegy de egyébként hanyagold..
2018. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem biztos, hogy azért lett olyan a barátnőd amilyen, mert a Dózsába jár. Én a Dózsába járok, a hatosztályos részére, és szeretem. A hatosztályos része erős,vannak akik nem bírják. A tanárok jók. A négyosztályos részéről nem tudok nyilatkozni. Tudom, hogy nem aktuális a kérdés, de ezt meg kellett írnom.
2020. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!