Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Utálom az egyetemet, nem...

Utálom az egyetemet, nem akarok bejárni, csak otthon nem tudok mit mondani?

Figyelt kérdés

Nem akarok bemenni, csak vizsgára,meg zh-ra, meg amik kötelezőek..

Azt sem tudom mit csináljak. Itthonról el kell mennem időben, de utána nem tudok hol ellenni. Az sem vált be, hogy buszozgatok, mert egyaz, rengeteg pénz, kettő, még a Balaton parton is hülyének néznek, ha délelőtt sétálgatok...

Itthon nem engedik meg, hogy maradjak. Heti 3 napot tudnék dolgozni...


2018. márc. 24. 16:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
És gondolkoztál már azon, hogy mit csinálsz majd diploma nélkül? A legalja munkák jutnak, ha csak érettsegid van, gyári meló 3 műszakban, mosogatás stb. Ráadásul kihasználod és átvered a szüleidet, akik nem a lébecolásért támogatnak, hanem azért, hogy tanulj.
2018. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Nincs diplomám, nem gyárban dolgozom, nem 3 műszakban, és jól keresek.

További jó általánosítást.


Kérdező. Neked 2 pofon kell, nem diploma.

2018. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

És ha nem tudom elvégezni, mit csináljak????? Lehetek utcaseprő is, de nem tudom elvégezni, győlölöm.

Amúgy azt nem írtam, hogy átverném őket, mert dolgozatokra bemennék, meg arra az egy-két órára kb. 3 a héten, amin van és számít is a katalógus.

Inkább dolgoznék, mert annaks emmi értelme, ami most van.

2018. márc. 24. 17:02
 4/21 A kérdező kommentje:

Pofon????

Mondtam, hogy nem engedikeg, hogy dolgozzak, mert inkább tanuljak... Nem is akartam idejárni

2018. márc. 24. 17:03
 5/21 anonim ***** válasza:
43%

Akkor menj el dolgozni, hamar rá fogsz jönni, hogy mennyivel jobb inkább egyetemre járni. Utána nem leszel egy hisztis ovodás szellemi szintjén, remélhetőleg :D


#2 Persze kivételek is vannak, de ez a ritkább.

2018. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Arról nem beszélve, hogy akinek nincs diplomája nem is ember?

Egyébként 12 évig voltam kitűnő, persze nem számít semmit, de hülyének se tartom magam.

Annyira gyűlölöm ezt a sulit, hogy elmondhatatlan.

Egyébként leírtam, hogy tervezem megcsinàlni... De legalább hasznosabban is tölthetném az időmet. Mert hogy lebuszozok Siófokra, meg vissza nem az. Meg ki is röhögnek egyedül.

2018. márc. 24. 17:08
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyetem alatt akarnék dolgozni, heti 3 nap.
2018. márc. 24. 17:08
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Hagyd ott, tanulj szakmát azt dolgozz. Ne cseszd át a szüleid.
2018. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Azt hogy csinálnád meg ha be se jársz? Mifelénk a hozzád hasonlóaknak anyagot meg jegyzetet se adnak. Hagyd ott akkor, menj át olyanra ami érdekel.
2018. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
Én érettségi után nem egyetemre mentem, hanem szakmát tanulni, voltak olyan tanulmányi undor időszakom ezalatt, hogy egy év után azt a szakmát amit tanultam érettségi után otthagytam bizonyos okok miatt, aztán elmentem inkább építőipari munkás OKJ szakirányra váltásként, fél évig tartott a képzés, de elég is volt, idegileg tönkre is mentem, mind az előző sulimtól, mind az építőipari tróger emberektől, amint letettem az ottani szakképzettségemet, elhatároztam, hogy, ha törik, ha szakad, tovább állok, befejezem amit nem tudtam levelező tagozaton mellé meg csinálom a tehergépkocsi vezető jogosítványt, mert beláttam, hogy többre vagyok képes, mintsem ilyen legalja kulimunkába keljen megöregednem, így összeszedtem magam és újbóli nekifutással tanulom tovább az értelmiségi szakirányt, nagy lecke volt az élettől, de megtapasztaltam, ezt is meg azt is, ha nem is bírod az egyetemet megcsinálni, végezz el valami OKJ tanfolyamot, felnőttképzésben, ha más nem nagy kategóriás jogsi kell rá PÁV meg GKI és lehet menni sofőrködni, jól keresett, és mégse legalja kulimunka.
2018. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!