Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Sztéhlo Gimnázium történelem...

Adrsza kérdése:

A Sztéhlo Gimnázium történelem tagozata érdekelne. Mennyire erős, emelt óraszámban van e a töri?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 10:27
 1/3 anonim válasza:
Kedves Sztéhlos diákok! Ez nagyon érdekelne engem is, akik most jártok oda, légyszi tok róla pár sort!írja
2018. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én oda jelentkeztem mert felköltözünk Pestre de nem ismerek senkit.Esetleg a te ismerőseid között nincs valaki aki spanyolra jön?
2018. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
75%

Szia


Tudom hogy régi a kérdés de hátha másnak tudok segíteni.


A töri tagozaton hét 4 töri óra van (más tagozaton csak kettő).


Igen, erős a töri tagozat! Tanulni is kell rendszeresen(ha viszont 2-3 hétig egyáltalán nem tanulsz akkor nehéz bepótolni)!

Az én történetem tanárom nagyon jó( a sztehlos tanárok többsége az amúgy), nem szivat, érdekesek az órák, próbál rávezetni az okokra és a következményekre, jó vázlatokat ir,de sokszor feleletet és elvárja hogy tanulj!!

Nem versenyistálló, emberként bánnak veled, a tanárok ha kell segítenek, újra elmagyarázzák stb.


Remélem tudtam segíteni!

2018. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!