Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én 2012-ben sajnos megbuktam...

Én 2012-ben sajnos megbuktam az érettségin, szerintetek lenne értelme újra megpróbálni vagy el lehet lenni nélküle is?

Figyelt kérdés
Mert én világéletemben rossz tanuló voltam, ennek ellenére voltam olyan hülye hogy beiratkoztam egy esti iskolába és ott probáltam letenni az érettségit. A 11.-12. osztály meglett nagy nehezen aztán az érettségin kb csak a vizsgák fele sikerült. Szerintetek érdemes lenne foglalkozni vele?? Aztán az történt hogy dolgoztam és nem foglalkoztam vele, most egy tanfolyamon vagyok ezt el végzem mindenképp de önmagában szerintem ez igy kevés lesz. Viszont az érettségihez tök hülyének érzem magam ráadásul nem is érdekel amit ott tanitanak de azért jol jönne ha meglenne. És ha ujraprobálnám akkor megint be kell iratkozni egy suliba?? köszönöm elöre is.

2018. márc. 25. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Az érettségi az lószar :D
2018. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp próbáld meg, azzal is nehéz boldogulni nélküle meg szinte lehetetlen. Ha a 12 osztályod megvan nem kell iskolába járnod, viszont tanár nélkül nem tudom fel tudnál-e készülni. Mik nem sikerültek?
2018. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Semmit nem jelent egy érettségi ha értesz egy szakmához, és a gyárban is max 10.000 forint +-t ér.


Nem nagyon kell rá megszakadni.

A magyar írásbeli 0 felkészüléssel is kb teljesíthető, a matekra kicsit figyelni kell, a töriből meg megtanulsz 20 tételt ami lefedi kb az egészet és kész.

Egy nyelven meg valamilyen szinten csak beszélsz.

Válaszhatónak meg valami kamu érettségi kell és kész.

2018. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
matek, magyar nem sikerult. Hát nem minden ember egyforma nem mindenkinek könnyü ez az érettségi mindenki másban jó. ismerek olyat akinek szinten nem sikerult csak az a vizsgára se jutott el, de am meg olyan hulyesegeket tanitanak az ilyen sulikban, de azért jo lenne ha meglenne.
2018. márc. 25. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már 3 tárgy megvan:)

Mindenképp csináld meg!

Suliba már nem kell járnod, ennek a hátulütője, hogy ugye egyedül kell felkészülnöd vagy neked kell tanárt keresned. A kettes amúgy mindkét tárgyból józan ész alapján is teljesíthető - én a helyedben a régi érettségiket csinálnám meg (matekból elég az egyszerűbbeket), tényleg nem kell beleszakadni...

2018. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen próbáld meg, a mai világban már elég alap, ráadásul olyan alap, amire még plusz kell.


Hány éves vagy és közben-most mit csinálsz? (Munka)

2018. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!